Bahçeye Dair

Bahçe bakımı ve bahçecilik konusuna ilgi duyan ve ihtiyacı olanlar için hazırlanan yazılar aracılığıyla bilgilendirirken gözden kaçırmamanız gereken ufak püf noktalarına da yer veriyor. Sizler burada bitkiler, çim bakımı ve bahçeciliğin altın kurallarına dair pek çok bilgiyi bulabilirsiniz.

Proland ailesi olarak bahar aylarının gelmesiyle birlikte enerjimiz daha da yükseldi. Bahçelerinizi sizler için güzelleştirmemiz için birlikte çalışalım..

Yağışlı, kasvetli ve serin günlerden güneşli, neşeli ve sıcacık günlere geçiş yaptık. Bütün kış kapalı yerlere mahkum olan bizler de “fırsat bu fırsat” deyip soluğu balkonlarda, bahçelerde aldık. Sabırsız bünyelerimizin beklentisini anlamak kolay ama peki bahçelerimiz yaza ne kadar hazır?

Özel üretim çiftliklerinde özel bakıma tabi tutularak tohumdan üretilen yüksek kalitede çimin kalıplanarak, çimlendirilmek istenen alana montajın yapıldığı vejalatif bir yerleştirme metodudur.
Hazır çim günümüz peyzajının en önemli parçası olarak kabul görmekte ve uygulanmaktadır.

Önceki sayfa...

HAKKIMIZDA

PROLAND 2015 yılında kurularak, insanların yaşamaktan keyif alacağı, beş duyusuyla hissedebileceği, fonksiyonel, estetik, zaman içinde gelişen ve değişen dinamik yaşam ortamlarını tasarlayarak onları hayata geçirmeyi ve devamlılığını sağlamayı temel prensibi olarak üstlenmiştir. Dizayn anlayışımızın farklılığı peyzajı, rengi, dokusu, kokusu ile yaşayan bir tablo gibi ortaya çıkartır ve konuyu sanatsal boyutuyla da göstermeye imkan verir. Her yönüyle profesyonel olan ve kusursuzluk prensibiyle çalışan ekibimiz tüm hizmetlerinde en yüksek kalite standardına ulaşarak tam müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefler.

© 2020 . Tüm Hakları Saklıdır. ProLand Peyzaj

İLETİŞİM

BODRUM 

Tel : 0541 881 3806

Tel : 0252 385 3601

Mail: prolandpeyzaj@gmail.com

  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram

            0541 881 38 06 

Teklif Alın

Bodrum proland, Peyzaj, Proje, Mimarlık
Proland Peyzaj, Rulo Çim, Proje, Mimar, Bodrum