Proland Peyzaj

Proland Peyzaj, 2015 yılında yaşam alanlarınızı güzelleştirmek için proje tasarımı, peyzaj uygulamaları, peyzaj bakım-onarım ve çevre düzenlemesi danışmanlığı hizmetleri vermek amacı güden bir çevre düzenlemesi, projelendirme ve uygulama firmasıdır.

Tüm bu peyzaj ve projelendirme hizmetlerimizin yanı sıra sulama sistemleri kurulumu alanında da hizmet vermekteyiz. Özel sektör projelerimizle birlikte kamu kurumlarına da çevre düzenlemesi, projelendirme, bakım ve onarım hizmetleri vermekteyiz.

Yaşanılabilir mekanlar oluşturmayı amaç edinen firmamız, yılların verdiği peyzaj deneyimi, yenilikçi estetik anlayışı ve teknolojik altyapısı ile birçok başarılı projeye imza atmıştır. Proland Peyzaj, konularında uzman olan teknik kadrosu ve uygulama ekibi ile birçok projelerde, uygulama hizmetleri ile uygulama sonrası bakım, onarım ve ilaçlama hizmetleri sunmaktadır.

Proland Peyzaj eğitimli ve deneyimli kadrosuyla, çevreci hizmet anlayışı ve uyguladığı yenilikçi tekniklerle kalitesinin yanı sıra güvenilirliğini ve sürdürülebilirliğini de kanıtlamış bir peyzaj firmasıdır. Peyzaj mimarlığı alanının her dalında hizmet veren firmamız, malzeme temini konusunda da geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bodrumun Yalıkavak mahallesinde yer alan firmamız sizler için çalışmaya devam etmektedir.

HAKKIMIZDA

PROLAND 2015 yılında kurularak, insanların yaşamaktan keyif alacağı, beş duyusuyla hissedebileceği, fonksiyonel, estetik, zaman içinde gelişen ve değişen dinamik yaşam ortamlarını tasarlayarak onları hayata geçirmeyi ve devamlılığını sağlamayı temel prensibi olarak üstlenmiştir. Dizayn anlayışımızın farklılığı peyzajı, rengi, dokusu, kokusu ile yaşayan bir tablo gibi ortaya çıkartır ve konuyu sanatsal boyutuyla da göstermeye imkan verir. Her yönüyle profesyonel olan ve kusursuzluk prensibiyle çalışan ekibimiz tüm hizmetlerinde en yüksek kalite standardına ulaşarak tam müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefler.

© 2020 . Tüm Hakları Saklıdır. ProLand Peyzaj

İLETİŞİM

BODRUM 

Tel : 0541 881 3806

Tel : 0252 385 3601

Mail: prolandpeyzaj@gmail.com

  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram

            0541 881 38 06 

Teklif Alın

Bodrum proland, Peyzaj, Proje, Mimarlık
Proland Peyzaj, Rulo Çim, Proje, Mimar, Bodrum