Bodrum Peyzaj Ağaç Rulo Çim Otomatik Sulama

Peyzaj

Peyzaj uygulama faaliyetleri bakımından yapısal ve bitkisel peyzaj uygulamaları çerçevesinde altyapı ve üstyapı çalışmaları gerçekleştirmektedir. Peyzaj uygulamalarımız peyzaj proje ve şartnamelerine uygun olarak, İşinde uzman kadrosuyla ekonomik, fonksiyonel ve estetik uygulamaları hayata geçiriyoruz.

Proland size istekleriniz ve yaşam biçiminiz doğrultusunda tasarlanan projeler sunuyoruz. Analiz, planlama ve tasarım süreçlerini kapsayan projelerimiz ile hayalinizdeki alanı yaratıyoruz. Konsept çalışmalarımız ile tasarıma yön verirken, dış veya iç mekan bitki tasarımı ve yapısal peyzaj tasarımı ile proje çalışmamızı yürütüyoruz.

Proje & Planlama

Bodrum Peyzaj Ağaç Rulo Çim Otomatik Sulama
Bodrum Peyzaj Ağaç Rulo Çim Otomatik Sulama

Danışmanlık

Peyzaj projeleriniz için merak ettiğiniz her sorunun yanıtını alanında uzman ekibimizle veriyor, dilediğiniz sonuçlara götürecek yol hakkında birikimimizle size yardımcı oluyoruz.

Hazır rulo çim

Hazır (Rulo) Çim Nedir?


Çim çiftliklerimizde en ideal ithal çim tohumları ile üretilmiş çim ruloları veya karo ebatlarında kesilen doğal canlı çimdir. İstenilen bahçe veya yere serilerek veya döşenerek çimlendirme sağlanır.

Neden Hazır (Rulo) Çim?


Villa bahçelerinize, spor alanlarınıza, parklarınıza sadece birkaç saat içinde serilebilen ve yumuşak, temiz ve bunun yanında güvenli bir hareket alanı sağlayan, yoğun güçlü kökleri ile yaşayan, canlı yeşil renkleri ile göz dolduran yemyeşil bir doğal halıdır.

Hazır rulo çim, 4 mevsim yeşil rulo çim