Peyzaj

Peyzaj uygulama faaliyetleri bakımından yapısal ve bitkisel peyzaj uygulamaları çerçevesinde altyapı ve üstyapı çalışmaları gerçekleştirmektedir. Peyzaj uygulamalarımız peyzaj proje ve şartnamelerine uygun olarak, İşinde uzman kadrosuyla ekonomik, fonksiyonel ve estetik uygulamaları hayata geçiriyoruz.

Proland size istekleriniz ve yaşam biçiminiz doğrultusunda tasarlanan projeler sunuyoruz. Analiz, planlama ve tasarım süreçlerini kapsayan projelerimiz ile hayalinizdeki alanı yaratıyoruz. Konsept çalışmalarımız ile tasarıma yön verirken, dış veya iç mekan bitki tasarımı ve yapısal peyzaj tasarımı ile proje çalışmamızı yürütüyoruz.

Proje & Planlama

Danışmanlık

Peyzaj projeleriniz için merak ettiğiniz her sorunun yanıtını alanında uzman ekibimizle veriyor, dilediğiniz sonuçlara götürecek yol hakkında birikimimizle size yardımcı oluyoruz.

Hazır rulo çim

Hazır (Rulo) Çim Nedir?


Çim çiftliklerimizde en ideal ithal çim tohumları ile üretilmiş çim ruloları veya karo ebatlarında kesilen doğal canlı çimdir. İstenilen bahçe veya yere serilerek veya döşenerek çimlendirme sağlanır.

Neden Hazır (Rulo) Çim?


Villa bahçelerinize, spor alanlarınıza, parklarınıza sadece birkaç saat içinde serilebilen ve yumuşak, temiz ve bunun yanında güvenli bir hareket alanı sağlayan, yoğun güçlü kökleri ile yaşayan, canlı yeşil renkleri ile göz dolduran yemyeşil bir doğal halıdır.

HAKKIMIZDA

PROLAND 2015 yılında kurularak, insanların yaşamaktan keyif alacağı, beş duyusuyla hissedebileceği, fonksiyonel, estetik, zaman içinde gelişen ve değişen dinamik yaşam ortamlarını tasarlayarak onları hayata geçirmeyi ve devamlılığını sağlamayı temel prensibi olarak üstlenmiştir. Dizayn anlayışımızın farklılığı peyzajı, rengi, dokusu, kokusu ile yaşayan bir tablo gibi ortaya çıkartır ve konuyu sanatsal boyutuyla da göstermeye imkan verir. Her yönüyle profesyonel olan ve kusursuzluk prensibiyle çalışan ekibimiz tüm hizmetlerinde en yüksek kalite standardına ulaşarak tam müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefler.

© 2020 . Tüm Hakları Saklıdır. ProLand Peyzaj

İLETİŞİM

BODRUM 

Tel : 0541 881 3806

Tel : 0252 385 3601

Mail: prolandpeyzaj@gmail.com

  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram

            0541 881 38 06 

Teklif Alın

Bodrum proland, Peyzaj, Proje, Mimarlık
Proland Peyzaj, Rulo Çim, Proje, Mimar, Bodrum