Proje ve Planlama

Uygulama

Sulama Sistemleri

Sulama

Bahçenizde sulama hortumuna ve personele ihtiyaç duyulmadan, bahçenizde bulunan çim ve bitkilerinizin ihtiyacı olan suyun otomatik olarak, istenen miktarda ve zamanlarda otomatik olarak verilmesini sağlayan sisteme denir.

Proje & Planlama

Sulama zamanlayıcılarının kontrol ettiği Selenoid (Elektrik & Pilli) vanalar, istenen bölgedeki su geçişini kontrol eder ve bu vanaların üzerine monte edilen Ana boru ve ekleme malzemeleri sayesinde su geçişi başlar ve tasarlanan noktalardaki sprey başlıklar sulama işlemini gerçekleştirir.

Sulama sisteminin önemi öncelikle projelendirme sonrasında ise proje ve uygulama planlama ile devam eder. Biz sizlerin alanları için gerekli olan en doğru ve optimal projeyi hazırlayarak ve iş planlamasını yaparak uygulama öncesi hazırlıklarımız ile sizlerle oluyoruz.

Uygulama ve Sulama

gibi elemanlar sırasıyla monte edilerek, otomatik sulama sistemi bölüm bölüm tamamlanmaktadır. İşlem sonunda toprak üzerinde sulama işlemi sırasında hortum ve diğer parçalarını göremezsiniz.

Sulama sisteminin önemi alanınızda birbiri ile örtüşen ve eş değerlerde sulama yapmakta olan sistem oluşturmak ile devam eder. Periyodik zaman dilimlerinde eş değerli su miktarları ile sulanan her bitkide akıcı ve düzenli bir gelişme takibi yapmak mümkündür. Siz değerli müşterilerimize bu hassas konuda en doğru ve uygun sistemi tesis etmek en büyük ilkemizdir.

Öncelikle otomatik sulama yapılacak toprak yüzey yaklaşık 25 cm derinlikte ve 15cm eninde kazılmaktadır. Kazılan kanala gömülen boruların üzerine sırasıyla ;

  1. Boru ve Ekleme Malzemeleri

  2. Sprey başlıklar

  3. Damlama Boruları

  4. Selenoid Vanalar

  5. Zamanlayıcılar

  6. Sulama Sensörleri

HAKKIMIZDA

PROLAND 2015 yılında kurularak, insanların yaşamaktan keyif alacağı, beş duyusuyla hissedebileceği, fonksiyonel, estetik, zaman içinde gelişen ve değişen dinamik yaşam ortamlarını tasarlayarak onları hayata geçirmeyi ve devamlılığını sağlamayı temel prensibi olarak üstlenmiştir. Dizayn anlayışımızın farklılığı peyzajı, rengi, dokusu, kokusu ile yaşayan bir tablo gibi ortaya çıkartır ve konuyu sanatsal boyutuyla da göstermeye imkan verir. Her yönüyle profesyonel olan ve kusursuzluk prensibiyle çalışan ekibimiz tüm hizmetlerinde en yüksek kalite standardına ulaşarak tam müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefler.

© 2020 . Tüm Hakları Saklıdır. ProLand Peyzaj

İLETİŞİM

BODRUM 

Tel : 0541 881 3806

Tel : 0252 385 3601

Mail: prolandpeyzaj@gmail.com

  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram

            0541 881 38 06 

Teklif Alın

Bodrum proland, Peyzaj, Proje, Mimarlık
Proland Peyzaj, Rulo Çim, Proje, Mimar, Bodrum